Author: s***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

| Material | ABS |
| Plug(Voltage) | EU E Type Plug(220-240V) |
| Charger Certification | CE |
| Power Supply | Wall Plug |
| Batteries Required | No |
| Voltage | 200V-240V |
| Batteries Included | No |
| Features | Temperature Control Function |
| Line Type | Wired |
| Cord Length | <3m |
| Included Components | Care and User Manual |
| Base Material | Iron |
| SKU | sv25062538038429788 |
Author: s***1
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Author: a***3
Date:
Review: very hot 🔥 lovely 😍 👌
Author: p***e
Date:
Review: parfait vraiment top vu le prix, belle qualité et fonctionne bien
Author: d***3
Date:
Review: magnifique ♥️ comme sur l'image 🤩correspond à la description 🥰
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.