Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: exactely like the photo ...nice 2 toned for the money it's not bad
Color: Ombre

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 215 g |
| Length | 51 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2412310049981104 |
Author: s***6
Date:
Review: exactely like the photo ...nice 2 toned for the money it's not bad
Color: Ombre
Author: S***7
Date:
Review: Good quality I recommend it
Color: Ombre
Author: M***n
Date:
Review: good product louno zwin
Color: Dark Brown
Author: m***6
Date:
Review: perfect very good for its price
Color: Brown Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.