Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so much
Color: Pink Brown

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Elastic Mesh Cap |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 180 g |
| Length | 52 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25072552288238934 |
Overall Rating: 4.50/5
Author: m***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so much
Color: Pink Brown
Author: a***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it, lots or layers.
Color: Black
Author: r***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 보란 듯이 무너졌어 바닥을 뚫고 저 지하까지 옷 끝자락 잡겠다고 저 높이 두 손을 뻗어 봐도 다시 캄캄한 이곳에 light up the sky 네 두 눈을 보며, I'll kiss you bye 실컷 비웃어라 꼴 좋으니까 이제 너희, 하나, 둘, 셋 Ha, how you like that? (Ooh) You gon' like that, that-that-that-that, that-that-that-that How you like that? (Bada-bing, bada-boom-boom-boom) How you like that, that-that-that-that, that-that-that-that? Now look at you, now look at me (uh) Look at you, now look at me (uh) Look at you, now look at me, how you like that? Now look at you, now look at me (uh) Look at you, now look at me (uh) Look at you, now look at me, how you like that?
Color: Black
Author: k***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good condition exactly like the photos highly recommended
Color: Black