Author: f***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fabulous blonde wig love it 😀 😍 ❤️. Will wear for pirates costume . Looks like real hair. Totally recommend ♥️😍❤️
Color: Ombre | 2 photo(s)

20 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Ombre |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 235 g |
| Length | 50 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb2412092557626544 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: f***j
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Fabulous blonde wig love it 😀 😍 ❤️. Will wear for pirates costume . Looks like real hair. Totally recommend ♥️😍❤️
Color: Ombre | 2 photo(s)
Author: n***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very nice very good quality
Color: Ombre
Author: s***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great fits well thank you
Color: Ombre
Author: 3***.
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cute
Color: Ombre