Author: b***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very very very cute!
Color: Multicolor
Size: one-size

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | Halloween |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.3 cm |
| Width | 7.5 cm |
| Length | 12.7 cm |
| SKU | sb2212219242054431 |
Author: b***a
Date:
Review: Very very very cute!
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 4***5
Date:
Review: They look very good and last long
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: n***a
Date:
Review: It looks so good and sparkly.
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: e***a
Date:
Review: Great value and the quality
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.