Author: s***8
Rating: 4/5 ★★★★☆
Date:
Review: Is perfect voor in het vliegtuig
Color: Multicolor
Size: Pink

Pink
| Composition | 100% Polyamide |
| Material | Polyamide |
| Target Use Body Part | Neck |
| Color | Multicolor |
| Function | Relieve And Relax |
| Type | Travel Pillows |
| Length | 15 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 15 cm |
| SKU | sb260112165517267636355 |
Author: s***8
Date:
Review: Is perfect voor in het vliegtuig
Color: Multicolor
Size: Pink
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.