Author: p***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: its great im using it since a year and im very satisfied
Color: Multicolor
Size: one-size

| Material | Stainless Steel |
| Ideal for | Women |
| Color | Multicolor |
| Type | Safety Razor |
| Batteries Required | No |
| Batteries Included | No |
| Height | 1.5 cm |
| Width | 3.2 cm |
| Length | 12.5 cm |
| SKU | sb2206146133342323 |
Author: p***i
Date:
Review: its great im using it since a year and im very satisfied
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: K***x
Date:
Review: Very good quality for the price, i absolutely recommend it. 👍🏼
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: E***3
Date:
Review: I like it 🩷🩷 good quality same as the picture
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: T***h
Date:
Review: Many orders already, like them.
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.