Author: t***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love it
Color: Multicolor
Size: one-size

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Goth |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 15 cm |
| Width | 12 cm |
| Length | 0.1 cm |
| SKU | sb2305047948781133 |
Author: t***a
Date:
Review: Love it
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: c***a
Date:
Review: can't wait to use them
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 4***2
Date:
Review: Perfect, very good quality
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: j***a
Date:
Review: Looks like the picture. I love it so much !!!!!!! 🥰🥰🥰🥰🥰
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.