Author: y***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me encanta producto muy útil genial
Color: Multicolor | Size: Brown | 3 photo(s)

Brown
| Material | Wood |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Head |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Head Massage Tool |
| Length | 25 cm |
| Width | 7 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb260305151606969447594 |
Overall Rating: 5.00/5
Author: y***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Me encanta producto muy útil genial
Color: Multicolor | Size: Brown | 3 photo(s)