Author: t***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: ❤️❤️
Color: Multicolor

Wood Color
| Material | Wood |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | Multicolor |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| Length | 18 cm |
| Width | 9 cm |
| Height | 9 cm |
| SKU | sb2403281704023451 |
Author: t***r
Date:
Review: ❤️❤️
Color: Multicolor
Author: s***n
Date:
Review: pièce de massage assez grosse de qualité je recommande
Color: Multicolor
Author: b***r
Date:
Review: très bon produit , conforme à la description je recommande
Color: Multicolor
Author: s***8
Date:
Review: Je suis d’accord avec toi je te remercie beaucoup je te souhaite un joyeux Noël je
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.