Author: c***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this just wish I had more time to use it
Color: White | Size: one-size
| Material | Wood |
| Batteries Included | No |
| Target Use Body Part | Whole Body |
| Color | White |
| Function | Massage |
| Type | Massage Annular |
| Length | 105 cm |
| Width | 8 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2308292151521833 |
Overall Rating: 4.90/5
Author: c***d
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Love this just wish I had more time to use it
Color: White | Size: one-size
Author: i***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good quality recommend 100%good material
Color: White | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: l***f
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Used it a few times. Make sure. No hairs get caught. It's good. To use as pictures suggest.
Color: White | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: s***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: is just as described
Color: White | Size: one-size | 1 photo(s)