Author: f***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very good, i think it’s useful.
Color: Grey
Size: one-size

| Material | Polyester |
| Composition | 100% Polyester |
| Color | Grey |
| Type | Face Bandage |
| Length | 49 cm |
| Width | 10 cm |
| Height | 1 cm |
| SKU | sb251209575626298037 |
Author: f***4
Date:
Review: Very good, i think it’s useful.
Color: Grey
Size: one-size
Author: 3***6
Date:
Review: Very beautiful ,good quality like in the picture I highly recommend ❤️❤️❤️please like my comment
Color: Grey
Size: one-size
Author: G***@
Date:
Review: It is beautifull very nice
Color: Grey
Size: one-size
Author: a***3
Date:
Review: Woww i like it soo much broo
Color: Grey
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.