Author: v***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: beautiful the length is accurate and fast delivery
Color: Ombre

32 inch
| Composition | 100% Polyester |
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | T-Part Lace Wigs |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Extra Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 80 |
| Lace Area | 13*4*1 |
| Net Weight | 235 g |
| Length | 80 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2405309872074749 |
Author: v***a
Date:
Review: beautiful the length is accurate and fast delivery
Color: Ombre
Author: a***5
Date:
Review: Le produit est très bien
Color: Ombre
Author: m***i
Date:
Review: Mooi kleur
Color: Ombre
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.