Author: s***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: جميل جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek

| Material | PMMA |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Thanksgiving Day |
| Color | Pink |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Höjd | 0.3 cm |
| Bredd | 7.5 cm |
| Längd | 12.7 cm |
| SKU | sb2307175541535143 |
Author: s***i
Date:
Review: جميل جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا جدا
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: b***a
Date:
Review: Lindo
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: l***3
Date:
Review: Ej registrerad i
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: b***n
Date:
Review: Gpooood material
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.