Author: o***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it so much and I think I buy it again
Color: Black

CB-c044
| Material | Paper |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Simple |
| Type | Sticker |
| Festivals | Halloween |
| Color | Black |
| Body Part | Arm Tattoo Stickers |
| Height | 1 cm |
| Length | 16.5 cm |
| Width | 5 cm |
| SKU | sb2412209604440940 |
Author: o***o
Date:
Review: I love it so much and I think I buy it again
Color: Black
Author: z***k
Date:
Review: So nice I love it so much
Color: Black
Author: C***d
Date:
Review: Good quality just like the photo
Color: Black
Author: E***3
Date:
Review: I love it so much, good quality 👍👍👍
Color: Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.