Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Världens bästa borste
Färg: Svart | Storlek: En-Storlek

| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Round |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Bristle |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Längd | 21.5 cm |
| Bredd | 6.3 cm |
| Höjd | 2.8 cm |
| SKU | sb2211012334921132 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Världens bästa borste
Färg: Svart | Storlek: En-Storlek
Author: n***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Jätte bra borste till håret
Färg: Svart | Storlek: En-Storlek
Author: J***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Älskar den köp!
Färg: Svart | Storlek: En-Storlek
Author: a***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: mycket bra
Färg: Rosa | Storlek: En-Storlek