Author: C***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it! Nice! Thank you!
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)

| Pattern Type | Ombre |
| Shapepattern | Heart-shaped |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Length | 18 cm |
| Width | 6 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2210063112214112 |
Overall Rating: 4.86/5
Author: C***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it! Nice! Thank you!
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Wow. It looks exactly like the picture. The quality is very good for the low price. I like 🥰🥰🫣
Color: Pink | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: s***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Pink | Size: one-size | 3 photo(s)
Author: h***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Too small than the pic
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)