Author: O***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: it looks good, though 😍
Color: Beige
Size: one-size

| Material | Dacron and Spandex |
| Composition | 40% Modal |
| Color | Beige |
| Type | Face Bandage |
| Length | 20 cm |
| Width | 20 cm |
| Height | 20 cm |
| SKU | sb2306021838780161 |
Author: O***a
Date:
Review: it looks good, though 😍
Color: Beige
Size: one-size
Author: k***7
Date:
Review: Really good quality works well
Color: Beige
Size: one-size
Author: k***e
Date:
Review: I use it on my bf it made him use his nose while sleeping and no snorring
Color: Beige
Size: one-size
Author: a***1
Date:
Review: Not really easy to sleep with this on your face but looks okay .
Color: Beige
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.