Author: N***k
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so based for dazai I kinda ruined it tho
Color: Brown

8 Inch
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 150 g |
| Length | 29 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2212231339956656 |
Author: N***k
Date:
Review: so based for dazai I kinda ruined it tho
Color: Brown
Author: l***y
Date:
Review: i love it and it is good for dazai cosplay!
Color: Brown
Author: g***0
Date:
Review: Used for a Dazai cosplay and it's perfect!
Color: Brown
Author: m***l
Date:
Review: VERY NICE WIG FOR A DAZAI COSPLAY !! in love, literally a life savior since I have to go to a con soon
Color: Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.