Author: e***4
Date:
Review: la perruque est très jolie et de bonne qualité elle est arrivée sans nœud sans être emmêlée je l'aime beaucoup
Color: Multicolor

38 inch
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 435 g |
| Length | 100 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2212284219701881 |
Author: e***4
Date:
Review: la perruque est très jolie et de bonne qualité elle est arrivée sans nœud sans être emmêlée je l'aime beaucoup
Color: Multicolor
Author: l***1
Date:
Review: Super wig, gute Qualität, angenehm zu Tragen
Color: Multicolor
Author: s***2
Date:
Review: elle parfaite ^^ faut la démêlés mais sinon elle est nickel ^^ ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
Color: Multicolor
Author: c***1
Date:
Review: 15/10 perfektní.
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.