
1pc Hair Dryer, Hair Drying Cap, Hair Drying Cap, Hair Drying Cap, Heating Cap, Hair Dryer, Heating Cap
SKU: sb260223203386763550647
Price and availability
34kr
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

| Material | Nylon |
| Composition | 100% Polyester |
| Ideal for | Men |
| Color | Black |
| Type | Hair Dryer Bonnet |
| Length | 85 cm |
| Width | 26 cm |
| Height | 24 cm |
| SKU | sb260223203386763550647 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.