Author: e***i
Date:
Review: Really pretty, comfortable and good brush. I brush my hair with this when I do a dyson blowout and the curls stay well
Color: Pink
Size: one-size

| Material | PP |
| Pattern Type | Colorblock |
| Shapepattern | Square |
| Features | Heat-Resistant |
| Ideal for | Unisex |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Baby Blue |
| Type | Detangling Hair Brush |
| Batteries Included | No |
| Length | 24 cm |
| Width | 7.8 cm |
| Height | 3.5 cm |
| SKU | sb2202277188268621 |
Author: e***i
Date:
Review: Really pretty, comfortable and good brush. I brush my hair with this when I do a dyson blowout and the curls stay well
Color: Pink
Size: one-size
Author: n***a
Date:
Review: I always get a lot of these, they work so well I love them so much! (I have straight hair) 💗 definitely recommend
Color: Pink
Size: one-size
Author: a***n
Date:
Review: I like this pretty and handy brush
Color: Black
Size: one-size
Author: d***s
Date:
Review: Works really well with my hair type 😌
Color: Pink
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.