Author: s***9
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: The best FOR MAKEUP !!
Color: White
Size: one-size

| Material | PC |
| Closure Type | No-closure |
| Shapepattern | Round |
| Style | Simple |
| Color | White |
| Height | 11.5 cm |
| Length | 26.5 cm |
| Width | 15.5 cm |
| SKU | sc2306257979534535 |
Author: s***9
Date:
Review: The best FOR MAKEUP !!
Color: White
Size: one-size
Author: m***1
Date:
Review: amazing live it so much buy
Color: White
Size: one-size
Author: .***.
Date:
Review: fits a lot of things and is not too big
Color: White
Size: one-size
Author: m***a
Date:
Review: So cool, do his job
Color: White
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.