Author: a***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: So cute. Sticks nicely. I used it for Halloween
Color: Multicolor
Size: one-size

| Material | ABS |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Other |
| Style | Simple |
| Festivals | Halloween |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Body Part | Face Rhinestones |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.3-0.5 cm |
| Width | 8 cm |
| Length | 13 cm |
| SKU | sb2305245555215271 |
Author: a***1
Date:
Review: So cute. Sticks nicely. I used it for Halloween
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: b***i
Date:
Review: Beautiful all the class asked me for it 🥰 same like a 🐈 😉
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: 4***3
Date:
Review: Very good
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: e***c
Date:
Review: I really really like it 😍🥰😍😍😍😍
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.