Author: i***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Soft and gentle for my little one’s scalp.. highly recommended.
Color: Pink | Size: 14.5*5.8cm | 1 photo(s)

14.5*5.8cm
| Material | PS |
| Pattern Type | Animal |
| Shapepattern | Oval |
| Features | Detangling |
| Ideal for | Women |
| Handle Material | Plastic |
| Hair Type | Normal |
| Bristle Material | Plastic |
| Color | Pink |
| Type | Air Cushion Comb |
| Batteries Included | No |
| Length | 14.5 cm |
| Width | 5.8 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2309202171696602 |
Overall Rating: 4.89/5
Author: i***l
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Soft and gentle for my little one’s scalp.. highly recommended.
Color: Pink | Size: 14.5*5.8cm | 1 photo(s)
Author: K***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good product, I like it.
Color: Pink | Size: 14.5*5.8cm | 1 photo(s)
Author: e***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Match my baby’s comb also from here and nice and soft
Color: Pink | Size: 14.5*5.8cm | 1 photo(s)
Author: j***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Well good. Would buy again
Color: Pink | Size: 14.5*5.8cm | 1 photo(s)