Author: C***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Très joli autocollants pour faire du nail art
Color: Multicolor

Pot-3511-1pcs
| Material | PET |
| Composition | 100% Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Graphic |
| Style | Simple |
| Festivals | Christmas |
| Color | Multicolor |
| Type | 3D/5D Nail Art Stickers |
| Height | 0.1 cm |
| Length | 10 cm |
| Width | 8 cm |
| SKU | sb260107163008585601121 |
Author: C***e
Date:
Review: Très joli autocollants pour faire du nail art
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.