Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like it and it’s so cute 🥰 maliit lang sya for sure kasyang kasya lng siya sa bag.
Color: Multicolor | Size: one-size | 2 photo(s)

| Pattern Type | Animal |
| Shapepattern | Oval |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Air Cushion Comb |
| Specification | A Piece |
| Batteries Included | No |
| Length | 20 cm |
| Width | 10 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb2206276698145497 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: a***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I like it and it’s so cute 🥰 maliit lang sya for sure kasyang kasya lng siya sa bag.
Color: Multicolor | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: S***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: If you want everything pink then this is it, it's the cutest most simply beautiful brush I've ever owned I recommend !!💕😭🤌
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: a***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: مشط اكثر من رائع جدا جدا جدا
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: g***2
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕💕
Color: Multicolor | Size: one-size | 2 photo(s)