Author: l***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s so cute I love it
Color: Multicolor | Size: one-size | 2 photo(s)

| Material | ABS |
| Pattern Type | Geometric |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.1 cm |
| Width | 8 cm |
| Length | 10 cm |
| SKU | sb2305223183050581 |
Overall Rating: 4.96/5
Author: l***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: It’s so cute I love it
Color: Multicolor | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: v***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: just like in the photo I love these:)
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: v***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Very shining , perfect fit
Color: Multicolor | Size: one-size | 2 photo(s)
Author: b***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Cute stickers, easy to use
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)