Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: not used yet but looks good ........snhdhdhdhdhdhdhhs
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)

| Material | Plastic |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Multicolor |
| Batteries Included | No |
| Type | Hair Cutting Tools |
| Height | 28.2 cm |
| Width | 6.5 cm |
| Length | 6.5 cm |
| SKU | sb2212062431408883 |
Overall Rating: 4.83/5
Author: m***1
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: not used yet but looks good ........snhdhdhdhdhdhdhhs
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: w***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great love everything I ordered and Ali great quality thank u
Color: Multicolor | Size: one-size
Author: d***g
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Perfect
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: 3***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: spray bottle water. l bought this for my salon and it is sooooo beautiful than in picture.
Color: Multicolor | Size: one-size | 1 photo(s)