Author: m***6
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Exactly as its pictured, beautiful, very well made.
Color: Piano Color
24 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Piano Color |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 250 g |
| Length | 61 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb25021742133680729 |
Author: m***6
Date:
Review: Exactly as its pictured, beautiful, very well made.
Color: Piano Color
Author: c***4
Date:
Review: I love this wig more then anything
Color: Piano Color
Author: s***m
Date:
Review: Just like the picture, very nice
Color: Piano Color
Author: t***s
Date:
Review: lovely wig, needs styling a little bit and not as full as the pictures but itstill looks lovely. the cap part is small though but as long as itsit'snot windy you can wear the wig down ok.
Color: Piano Color
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.