Author: n***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: very good and very nice
Color: White
Size: 1m

From
1m
2m
| Material | Copper |
| Length | 1-2m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 3A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw2312262663691137 |
Author: n***a
Date:
Review: very good and very nice
Color: White
Size: 1m
Author: l***c
Date:
Review: bery good guality recommend
Color: White
Size: 2m
Author: v***a
Date:
Review: super good and useful
Color: White
Size: 2m
Author: s***a
Date:
Review: Good l really like it
Color: White
Size: 2m
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.