Author: i***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: good soap I only used it for my body
Color: Multicolor

1PC
| Material | ABS |
| Body Part | Body |
| Color | Multicolor |
| Type | Soap Bag |
| Length | 6 cm |
| Width | 6 cm |
| Height | 3 cm |
| SKU | sb251120417120970760 |
Author: i***r
Date:
Review: good soap I only used it for my body
Color: Multicolor
Author: K***3
Date:
Review: nice product saves liquids travelling
Color: Multicolor
Author: d***3
Date:
Review: 💖💖💙💙💙💙💙💙💙💙💙
Color: Multicolor
Author: i***9
Date:
Review: amazing xxxxxxxxxxxx
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.