Author: p***u
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Haven’t tried it yet
Color: Red
Size: 2

2
| Material | Polyamide |
| Handle Material | Plastic |
| Bristle Material | Nylon |
| Brush Head Width | 3-5mm |
| Color | Red |
| Type | Nail Art Brush Pen |
| Height | 0.7 cm |
| Length | 16.4 cm |
| Width | 0.7 cm |
| SKU | sb260226000515689008372 |
Author: p***u
Date:
Review: Haven’t tried it yet
Color: Red
Size: 2
Author: n***t
Date:
Review: good, zsing it on nails.
Color: Red
Size: 2
Author: n***6
Date:
Review: perfect just like pictures
Color: Red
Size: 2
Author: m***9
Date:
Review: 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍
Color: Red
Size: 2
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.