Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good product, would buy again
Color: Multicolor
Size: one-size

| Material | Polyvinyl Chloride |
| Pattern Type | Graphic |
| Shapepattern | Round |
| Style | Goth |
| Festivals | New Year |
| Color | Multicolor |
| Type | Face Glitter & Gems |
| Batteries Included | No |
| Height | 0.2 cm |
| Width | 14 cm |
| Length | 17.5 cm |
| SKU | sb2212176838249723 |
Author: s***n
Date:
Review: Good product, would buy again
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: s***1
Date:
Review: very nice quality and look nice
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: l***9
Date:
Review: Just as pictured. Can’t wait to wear in Ibiza💖
Color: Multicolor
Size: one-size
Author: t***a
Date:
Review: Nice. This is a repurchase. Is very good. Lights up as it says. Definitely recommend.
Color: Multicolor
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.