
1M USB-C Lightning Cable Fast Charging
SKU: sw25032091520536831
Price and availability
12kr
Sorry, the item is sold out.
Learn More
Shopping Security
Safe Payments
Privacy Protection

1M USB-C Lightning cable fast charging
| Length | 1m |
| Features | Fast Charging |
| Color | White |
| Interface | USB-C to Lightning |
| Type | Phone Cables |
| Brand Compatibility | Apple |
| Power Supply | USB or other DC power connection |
| MFi Certified | Yes |
| Compatible Devices | Tablets |
| Fast Charging | Yes |
| Peak Current (A) | 1A |
| Power | 22.5W |
| SKU | sw25032091520536831 |
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.