Author: d***i
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: perfect and in super style
Color: SNatural

150%
6 Inch
| Material | Human Hair |
| Composition | 100% Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | S1/27 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 200 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Burmese Hair |
| Curl | Body Wave |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Net Weight | 87 g |
| Length | 15.24 cm |
| Crown | 57.15 cm |
| SKU | sb2202277242431311 |
Author: d***i
Date:
Review: perfect and in super style
Color: SNatural
Author: m***a
Date:
Review: It’s very nice and as described
Color: SNatural
Author: R***t
Date:
Review: satisfied
Color: SNatural
Author: j***2
Date:
Review: My favourite short wig from Shien loved it styled and did everything by my self
Color: SNatural
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.