Author: B***n
Date:
Review: LOVE IT OMG BEST ONE FOR SO GOOD PRICE
Color: LK-007 Pink
From
Camera
Camera+32GB
Camera + 128GB
Camera+64GB
| Material | ABS |
| Batteries Included | Yes |
| Camera Lens Type | Standards |
| Resolution | 4K |
| Color | LK-007 Purple |
| Connection Method | Data Cable |
| Usage | Consumer |
| Optical Zoom | Fixed Focus |
| Sensor Type | CCD |
| Screen Resolution | 1920x1080 |
| Screen Size | 2.1~3 inches |
| Digital Zoom | 16X |
| Sensor Size | 1/1.65" |
| Shooting Speed | 1 to 3 Fps |
| Focal Length | 15-45mm |
| Lens Mount | Other |
| Camera Type | Digital Point & Shoot Cameras |
| Power Supply | Battery Powered(Rechargeable Battery) |
| Focus Type | AF |
| Shooting Modes | Shutter Priority |
| SKU | se2501084401778947 |
Author: B***n
Date:
Review: LOVE IT OMG BEST ONE FOR SO GOOD PRICE
Color: LK-007 Pink
Author: r***i
Date:
Review: Nice camera it came with some stickers and the sd card if you ordered it,gives vintage quality
Color: LK-007 Black
Author: a***e
Date:
Review: so cute, can't wait to take photos
Color: LK-007 Black
Author: r***e
Date:
Review: got this camera for my son and he absolutely loves it has games does timed pictures and videos and so much more highly recommend
Color: LK-007 Black
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.