Author: s***r
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great way to try out colours.
Color: Grey
18 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Grey |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Curly Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 145 g |
| Length | 46 cm |
| Crown | 52-58 cm |
| SKU | sb25041123206212527 |
Author: s***r
Date:
Review: Great way to try out colours.
Color: Grey
Author: v***3
Date:
Review: It was very good i like it
Color: Piano Color
Author: 4***3
Date:
Review: Love it
Color: Grey
Author: t***y
Date:
Review: Gorgeous
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.