Author: m***5
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Absolutely beautiful I love shien wigs they are very nice all of them 😘🥰😘
Color: Rust Brown
16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 207 g |
| Length | 40 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb260314164062757598805 |
Author: m***5
Date:
Review: Absolutely beautiful I love shien wigs they are very nice all of them 😘🥰😘
Color: Rust Brown
Author: S***r
Date:
Review: brutta............. .. ........
Color: Rust Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.