Author: i***v
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Velmi spokojena, kvalitní materiál, vypadá jako na obrázku. Doporučuji.
Color: Black-brown

1PC
16 inch
| Material | Matte Silk |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Black |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 180 g |
| Length | 40 cm |
| Crown | 55 cm |
| SKU | sb260103212122914147492 |
Brand Name: XOUJE
Brand Page: https://www.shein.se/Brands/XOUJE-sc-0145880807.html
Quality: 5559248 people said the quality is very good!
Author: i***v
Date:
Review: Velmi spokojena, kvalitní materiál, vypadá jako na obrázku. Doporučuji.
Color: Black-brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.