Author: m***o
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Lovely. Fits very well
Color: Multicolor
16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Party |
| Curl | Body Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 172 g |
| Length | 43 cm |
| Crown | 57 cm |
| SKU | sb2303142544700107 |
Author: m***o
Date:
Review: Lovely. Fits very well
Color: Multicolor
Author: s***b
Date:
Review: Omg how cute this wig is love it and i wear it all the time !!! Please like🥰😭
Color: Multicolor
Author: g***4
Date:
Review: Really like this wig. Nice colours & style, good quality too. This one is more like 18 inches long, which I prefer.
Color: Pink Highlight
Author: p***6
Date:
Review: This wig made me feel like I walked off a movie set. Soft, full, and flawless. 10/10, I’m in love!”
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.