Author: r***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality
Color: Natural Black

16 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Brown Ombre |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Medium Wigs |
| Theme | Vacation |
| Curl | Water Wave |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 140 g |
| Length | 40 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25032019807099065 |
Author: r***8
Date:
Review: Good quality
Color: Natural Black
Author: n***i
Date:
Review: 👍👍👍👍👍
Color: Mocha Brown
Author: a***6
Date:
Review: Thank you shein I received everything 🩷🩷
Color: Linen Brown
Author: l***3
Date:
Review: Such a cute wig I love this so much
Color: Linen Brown
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.