Author: s***w
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: exactly what i needed. can move the dividers aswell which is really helpful.
Color: Clear
Size: one-size

| Material | PP |
| Closure Type | Buckle |
| Shapepattern | Oblong |
| Style | Simple |
| Features | Lightweight |
| Way of Placement | Desktop |
| Storage Form | Storage Box |
| Surface Finishing Type | Unfinished |
| Color | Blue |
| Type | Nail Art Tool Storage |
| Batteries Included | No |
| Height | 17.3 cm |
| Length | 2.3 cm |
| Width | 9.8 cm |
| SKU | sb2206306969909904 |
Author: s***w
Date:
Review: exactly what i needed. can move the dividers aswell which is really helpful.
Color: Clear
Size: one-size
Author: m***0
Date:
Review: I love them. Good quality and it comes so in handy that you can change the dividers.
Color: Clear
Size: one-size
Author: d***_
Date:
Review: Very nice, just as described.
Color: Clear
Size: one-size
Author: r***2
Date:
Review: Very practical to store jewelry pieces and nails
Color: Clear
Size: one-size
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.