Author: e***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love it
Color: Multicolor

14 inch
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Net Weight | 280 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2310210467145854 |
Author: e***a
Date:
Review: I love it
Color: Multicolor
Author: f***1
Date:
Review: item received thank you very much
Color: Multicolor
Author: e***l
Date:
Review: buena calidad, muy recomendable buena calidad
Color: Multicolor
Author: e***4
Date:
Review: bella parrucca bisogna pettinarla per avere un look capelli veri
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.