Author: H***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is my second time buying one of these brushes! they exfoliate your scalp very well!
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)

| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Round |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Type | Shampoo Massage Brush |
| Batteries Included | No |
| Length | 9 cm |
| Width | 9 cm |
| Height | 7 cm |
| SKU | sb2107050405564306 |
Overall Rating: 4.91/5
Author: H***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This is my second time buying one of these brushes! they exfoliate your scalp very well!
Color: Pink | Size: one-size | 1 photo(s)
Author: a***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Is a soft sturdy silicone and is a lot less rough than I expected. It’s a perfect handheld size. The spikes are not pointy and I feel super clean after shampooing my hair. I bought one for my kitty too and she loves getting brushed with it and it helps her get super clean during her baths. Please like for points.
1 photo(s)
Author: b***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: super cute I havent gotten it yet but u got 2 one for my dog and one for me lol. please like I need points I'm broke!
Color: Blue | Size: one-size
Author: f***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: stuck together unlike other brushes that you can remove parts which i personally don’t like since shampoo can get in and takes a bit more time to clean- it feels dirty! this is simple, has a better grip, and is easy to clean. it is hard with a little bit of squishiness which is better for combing/ massaging your hair without it hurting your scalp.
2 photo(s)