Author: e***3
Date:
Review: Funkar som den ska! Precis som på bilden, mjuk och bra👍🏻 rekommenderar! Om min recension hjälpte dig skulle jag uppskatta om du kunde lika den<3 ha en fortsatt bra dag!
Färg: Blåröd
Storlek: En-Storlek

| Material | ABS |
| Pattern Type | Plain |
| Shapepattern | Round |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Purple |
| Type | Shampoo Massage Brush |
| Batteries Included | No |
| Längd | 9 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Höjd | 7 cm |
| SKU | sb2107050405564306 |
Author: e***3
Date:
Review: Funkar som den ska! Precis som på bilden, mjuk och bra👍🏻 rekommenderar! Om min recension hjälpte dig skulle jag uppskatta om du kunde lika den<3 ha en fortsatt bra dag!
Färg: Blåröd
Storlek: En-Storlek
Author: c***i
Date:
Review: Cute and soft. Feels great on the scalp! Good size too. Don’t forget to like my comment if it was helpful!
Färg: Rosa
Storlek: En-Storlek
Author: M***4
Date:
Review: Det er en kjemmpe behagelig hår marsasje stenden for å bruke hende til å masjere hår skaldet
Färg: Blå
Storlek: En-Storlek
Author: i***s
Date:
Review: ÄLSKARRT!!!
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.