Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love them so much! Please like! 🫶🏻
Color: Black | 1 photo(s)

0.07mm
| Material | Chemical Fiber |
| Composition | 80% Polyester |
| Color | Black |
| Type | Cluster Lashes |
| Special Selling Point | None |
| Length | 9.8 cm |
| Diameter | 1.5 cm |
| Width | 9.2 cm |
| Package dimensions | 14*11*2 cm |
| Eyelashes Length | 0.9-1.6 cm |
| SKU | sb2308191757194844 |
Overall Rating: 4.93/5
Author: h***a
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I love them so much! Please like! 🫶🏻
Color: Black | 1 photo(s)
Author: l***s
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: love love love!! def recommend !
Color: Black | 1 photo(s)
Author: 4***4
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: so nice and the lashes actually feel nice and not like plastic X if you want them to look fuller I used 2 layers but they apply really well and easily x my box came with a couple of wee bashes in the side but apart from that they are fab!!
Color: Black | 2 photo(s)
Author: d***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: SOOOO CUTE BEST LASHES MAKE MY EYES POP LASH MAP IS 16,14,14,13,12,10,9
Color: Black | 3 photo(s)