Author: S***7
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Good quality i love it I recommend it
Color: Gold

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Gold |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 170 g |
| Length | 36 cm |
| Crown | 53-58 cm |
| SKU | sb25011614113275753 |
Author: S***7
Date:
Review: Good quality i love it I recommend it
Color: Gold
Author: S***7
Date:
Review: Good quality i love it I recommend it
Color: Burgundy
Author: t***6
Date:
Review: very soft, lovely looking very happy with it
Color: Burgundy
Author: g***t
Date:
Review: I was searching for a honey blonde wig and this one has the perfect color! I can't wait to style it.
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.