Author: e***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great items so happy with them thank you
Color: Coffee Brown

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Bronze |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 185 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2312268666601073 |
Author: e***3
Date:
Review: Great items so happy with them thank you
Color: Coffee Brown
Author: c***p
Date:
Review: 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Color: Apricot
Author: p***e
Date:
Review: Niiiiiiiiiiiiiiice wig. Happy with this purchase.
Color: Coffee Brown
Author: s***n
Date:
Review: the feelings of this was amazing
Color: Multicolor
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.