Author: e***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great items so happy with them thank you
Color: Coffee Brown

14 inch
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Curly Hair |
| Color | Multicolor |
| Type | Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Small to Medium Curls |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Net Weight | 185 g |
| Length | 35 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb2312268666685557 |
Overall Rating: 4.88/5
Author: e***3
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Great items so happy with them thank you
Color: Coffee Brown
Author: c***p
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: 👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌👌
Color: Apricot
Author: p***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: Niiiiiiiiiiiiiiice wig. Happy with this purchase.
Color: Coffee Brown
Author: s***n
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: the feelings of this was amazing
Color: Multicolor